Kiralama

       Cem ofis Büro Makineleri olarak 1987 yılından bu yana başta fotokopi makineleri ve kurumsal dökümantasyon hizmetleri  olmak üzere büro makineleri satış ve servis konusunda hizmet vermekteyiz. 
 
       Sktörünüz ne olursa olsun siz değerli müşterilerimize,her türlü ihtiyacınıza uygun kiralık fotokopi makinesi seçenekleri sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun A4 ve A3 kiralık fotokopi makinesi,renkli veya siyah beyaz fotokopi kiralama,renkli kiralık yazıcı seçenekleri ve geniş ürün yelpazesi ile her türlü kiralama çözümlerini sizlere sunuyoruz.Fotokopi makinesi,tarama,yazıcı veya faks özelliği ile ofisinizin genel ihtiyaçlarını belirleyip ,baskı maliyetlerini düşürüyoruz. Çok sayıda kurumsal referansa sahip olan firmamız,kiralık fotokopi maninası ve kiralık yazıcı ihtiyacınızı karşılayack üstün Alman teknolojisine sahip doküman çözümlerini en uygun fotokopi makinesi kiralam fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.
 
http://cemofis.com/shared/images/neleryok.jpg
 
I.YOL
       Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen Cemofis Büro Makinaları firmasına ait olup bütün giderler (toner, developer, drum, işçilik, servis, bakım-onarım) gibi harcamalarla yine Cemofis Büro Makineleri firması tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kağıdından ve makinenin güvenliğinden sorumludur. Ayrıca kullanıcı ay sonunda çekmiş olduğu kopya sayısı kadar kopya başı çekim fiyatı üzerinden ödeme yapar.
 
II. YOL
      Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen müşteriye aittir. Bunun dışında fotokopinin veya baskının oluşmasında geçerli her türlü masraf (toner, developer, drum, sarf giderler, parça değişimi, bakım-onarım) gibi Cemofis Büro Makineleri firmasına aittir.( Fotokopi kağıdı hariç) Müşteri ay sonunda çekmiş olduğu fotokopi miktarı kadar belirlenmiş olan kopya başı birim fiyatı üzerinden ödem yapar.
 
III. YOL
      Bu sistemde makinenin mülkiyeti Cemofis Büro Makinaları firmasına ait olup. Kullanıcı sözleşme süresi boyunca aylık belirli bir kira öder ayrıca kopya başından da çekilen kopya kadar belirlenen kopya başı çekim ücreti miktarı kadar ödemeyi Cemofis Büro Makineleri firmasına yapar.
  
Buna karşılık Cemofis Büro Makineleri makineyi müşteride konumlandırdıktan sonra kopyanın oluşması için gerekli ( fotokopi kağıdı hariç) toner, developer, drum, servis, bakım-onarım gibi her türlü gideri karşılar. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

Kiralama işleriniz için 7/24 bizi arayınız.

Fotokopi,Yazıcı ve diğer Ofis makinaları konusunda merak ettiğiniz hususları sormak için de bize ulaşabilirsiniz.
http://www.cemofis.com/theme/img/logo.png
info@cemofis.com
0 (312) 473 43 30
0 (312) 473 43 31
Whatsapp
 

İletişim Bilgilerimiz