Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda
Cem Ofis Büro Makineleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak 1987 yılından bu yana fotokopi makinesi satış ve teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.
Dijital teknolojiler ve doküman üretimi / kopyalaması alanında dünya lideri markaları yakından tanıyan; gelişmeleri güncel olarak takip eden ve uygulayan firmamızın hedefi; yüksek hacimli doküman üretim / kopyalama işleri olan organizasyonlar için birim kopya başına EN EKONOMİK maliyeti sunmaktadır.

Firmamız uzun ömürlü yedek parça ve sarf malzemesi ile kazanç elde edebileceğiniz çözümleri ile her zaman sizin yanınızdadır.

Cem Ofis Büro Makineleri San. Tic. Ltd. Şti.  siyah / beyaz ve renkli dijital baskı sistemleri başta olmak üzere geniş format renkli ve siyah / beyaz baskı ve tarama sistemleri arşiv doküman tarayıcılar fax cihazları çok fonksiyonlu ofis ürünleri konularında en etkili çözümleri sunmaktadır.

Sizlerin desteği ile sürekli güçlenen Cem Ofis Büro Makineleri San. Tic. Ltd. Şti.  Satış ve satış sonrası teknik servis desteğine kadar her aşamada tamamen ileri teknoloji, tavizsiz kalite ve müşteri memnuniyeti prensiplerini gözetir ve sizler ile iş birliği yapmaktan son derece mutludur.
Tecrübeli ve konusunda uzman ekibimizle satış sonrası verdiğimiz hizmette, müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutmaktayız.

Fotokopi ve faks cihazlarının satışının yanı sıra satış sonrası yerinde servis, orjinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkanları sunmaktayız.

Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün içerisinde cevap vererek, kullandığınız fotokopi ve faks cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız.

Daimi olarak çalıştığımız 800' ü aşkın kamu kuruluşu ve özel şirketin servis hizmetinde müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, istikrarlı bir performans çizmekteyiz. Bu imkanlardan faydalanmak ve cihazlarınızı uzman personelimize teslim ederek maksimun verim almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

VİZYONUMUZ

Firmamızın faaliyet gösterdiği pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, sektörünün güvenilir ve saygın kuruluşları denildiğinde akla gelen ilk 3 firma içerisinde olmaktır.


MİSYONUMUZ
 
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, sektöründe tercih edilen firma olmak ve rekabet gücümüzü artırmak.

İletişim Bilgilerimiz