Hakkımızda

Cem Ofis Büro Makineleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak 1987 yılından bu yana fotokopi makinesi satış ve teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Dijital teknolojiler ve doküman üretimi / kopyalaması alanında dünya lideri markaları yakından tanıyan; gelişmeleri güncel olarak takip eden ve uygulayan firmamızın hedefi; yüksek hacimli doküman üretim / kopyalama işleri olan organizasyonlar için birim kopya başına EN EKONOMİK maliyeti sunmaktadır.

sdfnbsdfn

Kurumsal 33 Yıllık Tecrübe İle Hizmetinizdeyiz

Vizyonumuz

Firmamızın faaliyet gösterdiği pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, sektörünün güvenilir ve saygın kuruluşları denildiğinde akla gelen ilk 3 firma içerisinde olmaktır.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, sektöründe tercih edilen firma olmak ve rekabet gücümüzü artırmak.
sfdghfd

Cem Ofis Büro Makineleri San. Tic. Ltd. Şti.  siyah / beyaz ve renkli dijital baskı sistemleri başta olmak üzere geniş format renkli ve siyah / beyaz baskı ve tarama sistemleri arşiv doküman tarayıcılar fax cihazları çok fonksiyonlu ofis ürünleri konularında en etkili çözümleri sunmaktadır.

Sizlerin desteği ile sürekli güçlenen Cem Ofis Büro Makineleri San. Tic. Ltd. Şti.  Satış ve satış sonrası teknik servis desteğine kadar her aşamada tamamen ileri teknoloji, tavizsiz kalite ve müşteri memnuniyeti prensiplerini gözetir ve sizler ile iş birliği yapmaktan son derece mutludur.

Tecrübeli ve konusunda uzman ekibimizle satış sonrası verdiğimiz hizmette, müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutmaktayız.

Fotokopi ve faks cihazlarının satışının yanı sıra satış sonrası yerinde servis, orjinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkanları sunmaktayız.

Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün içerisinde cevap vererek, kullandığınız fotokopi ve faks cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız.

Daimi olarak çalıştığımız 800′ ü aşkın kamu kuruluşu ve özel şirketin servis hizmetinde müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, istikrarlı bir performans çizmekteyiz. Bu imkanlardan faydalanmak ve cihazlarınızı uzman personelimize teslim ederek maksimun verim almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Canon yetkili servisi olarak Canon Fotokopi, Canon Fotokopi makinesi satışı Canon Fotokopi kiralama, Canon Yedek Parça, Canon Servis, Canon Toner, Canon fotokopi kiralama Canon bakım hizmetleri 33 yıllık yetkili servis olarak firmamız tarafından garantili bir şekilde verilmektedir. 

Kyocera toner, Kyocera servis, Kyocera tamir, kyocera yedek parça,

Utax yedek parça, Utax servis, utax toner, utax tamir

Konica minolta tamir onarım, Konica minolta toner, Konica minolta fokopi servisi, Konica minolta sarf malzeme, yedek parça, 

Sharp fotokopi, Sharp fotokopi satışı, sharp yedek parça, sharp fotokopi toner, sharp yetkili servisi,

Ricoh fotokopi makinası kiralama, Ricoh toner, ricoh fotokopi makinesi, ricoh yedek parça, ricoh servisi, ricoh bakım onarım,

Triumph Adler fotokopi, Triumph Adler yedek parça, Triumph Adler toner, Triumph Adler servis, Triumph Adler fotokopi kiralama,

Her marka Fotkopi Makinaları için teknik servis ; teknik destek ve sarf malzeme teminini sağlamaktadır.
Yıllık periyodik bakım sözleşmeleri ile cihazınız aylık olarak düzenli bakımları yapılmakta ; cihazınızdan maksimum performans almanızı sağlamaktadır.
Aylık yapılan bakımlar ile ayrıca cihazınız için harcadığınız yedek parça ve arıza giderlerinizi minimuma indirmek elinizde ; sizde bu ayrıcalıklı müşterilerimizden olmak isterseniz BİZİ ARAYIN (0312) 473 43 30

Büro makinalarında meydana gelen aksamanın bir iş yerini nasıl etkilediğini iyi bilen Cemofis Fotokopi, servis sorumluluğunda olan makinaların tümüne bakım ve revizyon hizmeti verir.
Revizyon gören makina ilk günkü gibi yenilenir. Cemofis Fotokopi, kendisine ihtiyacı olan tüketici ve müşterisi neredeyse oradadır, her zaman yanındadır. Arıza tespitleri Firmamız tarafından ücretsizdir.