Ankara Garantili Yazıcı ve Fotokopi Makinası Tamir Hizmetleri

Lazer Yazıcı Nedir?

Lazer Yazıcıların Genellikle Devlet Kurumları, Özel Sektördeki Kurumsal Firmalar, Okullar gibi bir çok alanda profesyonel olarak kullanılan cihazlardır. Renkli cihazlara göre daha hızlı kullanılır ve daha uzun ömürlüdür. Ankara Lazer Yazıcı Tamiri ve Bakım İşlemlerini teknik servisimize kısa süre içerisinde yaptırabilirsiz. Servisimizde Tüm Marka ve Model Cihazlar için Yedek Parça Mevcuttur. Servisimize gelen tüm ürünlere kayıt açılır ve Ücretsiz Arıza Tespiti yapılarak firmaya bilgi verilir onay alınan arızalı yazıcı tamir servisine alınarak gerekli tüm işlemler gerçekleşmektedir.
Lazer Cihazlar İçin Servisimizde Orjinal Toner ve Muadil Toner Olarak Tüm Toner Çeşitleri Bulunmaktadir.

Yazıcı Tamirinde Hizmet Verdiğimiz Ankara’nın İlçeleri

Ankara da uzun yılladır hizmet verdiğimiz yazıcı tamiri ve bakımı konusunda tüm ilçelere yerinde ücretsiz arıza tespiti hizmetini vermekteyiz. Çankaya, Kızılay, Ostim ve Osb, Sincan ve Osb, Eryaman, Yenimahalle, Keçiören, Batıkent, Çayyolu, Ümitköy, Altındağ gibi ilçelerine Yerinde servis hizmetimiz bulunmaktadır. Arıza tespiti sonrasında arızalı cihazı ofisinizde yada adresinizden teslim alınarak Teknik servisimizde tamir işlemleri yapılarak sizlere teslim ediyoruz.

Bakım Sözleşmesi Hizmeti Nedir?

Yılda bir kere ödeyeceğiniz, şirketimize uzaklık mesafesi baz alınarak hesaplanan bir seferlik ücret ardından bakım sözleşmemiz tarafımızca sözleşme ile başlatılır.

Cihazların yüksek maliyetli sarf malzemelerinin ömrünün sonuna gelmiş olsa bile sürdürülebilirliğini sağlamak için yapılan bir işlemdir.

Cihazın adresinizde Tüm sarf mazlemeleri, sensörler, kağıt alıcı patenler, cam tarama ve videocam dediğimiz lazer optik bakımları yapılır.

Yapılacak işlemde kopya yoğunluğu ve kalitesi gözle görülür bir fark ile anlaşılabilir.

Fotokopi ve Yazıcı Tamir Süreci Nasıl İşliyor? Alacağınız Hizmet Nedir?

  • Arıza kaydı oluşturulur
  • Adresinize en yakın teknisyene arıza hakkında bilgi verilir ve resmi uygulamamıza işlenerek uzman teknisyen bilgilendirilir.
  • Yerinde arıza tespiti yapılan cihaza, eğer mümkünse adrese onay ardından sarf malzeme götürülerek test edilir.
  • Takılan parça için Noter onaylı resmi teknik servis formu imzalanarak garanti süresi belirlenir. Faturası kesilir.
  • Kullanıcı takılan sarf malzemeyi öğrenmesi, ileriki zamanda bilinmeyen bir arıza olmaması için kısa bir eğitim verilir.

Hizmet Verdiğimiz Yazıcı ve Fotokopi Makinası Markaları

Hp samsung brother olivetti kyocera utax gestetner sharp minolta oki lexmark xerox epson. Arızalı Yazıcılarınız için teknik servisimiz ile irtibata geçerek marka ve model bilgisi ile teknik konularda destek alabilirsiniz.